Woyax by Deji Samsung Galaxy A03S Batarya

₺414,80

Woyax by Deji Samsung Galaxy A03S Batarya

Adet

  400₺ üzeri ücretsiz kargo

Aynı gün kargo (Hafta içi 14:00 / Cumartesi 12:00)

GERÇEK TAM KAPASİTE KESİNTİSİZ EĞLENCE 
Samsung Galaxy A03s cep telefonunda mobil eğlence eskisinden daha uzun. Woyax by Deji’nin eşsiz ve güçlü yapısı ile cep telefonları için gerçek ve tam mAh kapasite batarya. 

KUSURSUZ GÜVENLİK! 
Woyax by Deji'de kullanılan yüksek teknolojiye sahip TI™ akıllı chip, Samsung Galaxy A03s cep telefonunuzu yüksek voltaj, aşırı şarj ve kısa devre risklerine karşı %100 korur. Her Woyax by Deji ürününde Kalite Güvence ve Kalite Kontrol aşamalarındaki titizlik standart!

DAHA UZUN ÖMÜR! 
Eski tek katmanlı pil hücreleri yerine kullanılan, yeni yoğunlaştırılmış ve güçlendirilmiş çift katmanlı Li-ion pil hücreleri ile daha uzun ömür. ; FARK YARATAN AYRINTILAR. Yeni nesil çift metal sigorta ile daha dayanıklı, daha güvenli. Isıyı hapsederek daha fazla enerji korunumu sağlayan termal alüminyum folyo. Yüksek kaliteli akıllı IC-Chip.

Kurulum için gerekli tüm ekipmanlar, Woyax by Deji ile birlikte ücretsiz. Montaj esnasında tatsız sürprizlerle karşılaşmamanız için yeni nesil yapışkan bant. Yapışkan bant üzerinde bulunan kulakçık ile Samsung Galaxy A03s cep telefonunuzun bataryasını defalarca ve kolayca söküp takabilirsiniz.

1 Yıl Koşulsuz Woyax Deji Garantisi 

Uyumlu Modeller: Samsung Galaxy A03s 

Teknik Özellikler: Kapasite: 5000 mAh Wh(Guç): 11,36 Limit Voltage: 4,4V

WY-A037

Uyumluluk

Uyumlu Modeller
Samsung Galaxy A03s

Belirli Referanslar

ean13
8682416348338
Yorumlar (0)